Skip to main content

Webové stránky verze 4.0

Dnes byly spuštěny nové webové stránky Železniční společnosti Tanvald. Napadení předchozí verze webových stránek zubacka.cz nás donutilo vytvořit stránky úplně nové, v pořadí již čtvrté. Vítejte tedy na webových stránkách verze 4.0.

Předcházejí verze stránek běžela v redakčním systému Joomla 1.5.26., na který již nejsou vydávány bezpečnostní aktualizace. Naše stránky se tak často stávaly obětí virů a trojských koňů. Problémy jsme se snažili řešit, ale situace se dále zhoršovala a poskytovatel webhostingu nám nakonec webové stránky vypnul. K vypnutí webových stránek mimo jiné uvedl: Došlo minimálně k následujícímu zneužití, které jsme zjistili: masivní spamování, umístění škodlivých skriptů pro útoky na další cíle.

Nebylo již v našich silách stránky neustále opravovat a tak jsme se rozhodli, že vytvoříme stránky nové. Ty běží na nejnovější verzi redakčního systému Joomla (momentálně 3.8.2.) a jsou pravidelně aktualizovány.

Kromě vyšší bezpečnosti přinášejí nové stránky i další výhodu - automaticky se přizpůsobují šířce stránky a tak si tyto stránky můžete pohodlně prohlížet i ve svém mobilním telefonu.

Naše stránky prozatím poběží v omezeném rozsahu. Články jsou k dispozici kompletně všechny, fotografie a soubory se budou postupně doplňovat. Určitě se změní úvodní stránka a nejspíš dojde i k částečné změně vzhledu stránek.

  • Vytvořeno dne .
  • Přečteno: 4906