Zvláštní vlak pro fotografy

Železniční společnost Tanvald vypraví v případě dostatečného zájmu zvláštní nákladní vlak pro fotografy. Soupravu zvláštního vlaku bude tvořit ozubnicová lokomotiva T426.003, nákladní vozy a služební vůz. Během jízdy je plánováno několik zastávek na focení.

Vlak pro fotografy pojede z Tanvaldu do Kořenova některý z všedních dnů mezi 7. a 25. srpnem 2006 tak, aby byly v Tanvaldě zajištěny přípoje na pražské rychlíky. Datum jízdy bude sděleno pouze přihlášeným.

Cena pro účastníka jízdy vlakem pro fotografy by neměla přesáhnout 500,- Kč, počet účastníků jízdy vlaku bude omezen. V případě velkého zájmu budou mít přednost dřívější přihlášky. Peníze za účast na jízdě bude nutné zaslat předem, jízda se uskuteční pouze tehdy, pokud se zaplatí všechny náklady spojené s vypravením zvláštního vlaku. Po stanovení termínu se jízda uskuteční za každého počasí, jízdné se v případě neúčasti nevrací.

Předběžné přihlášky zasílejte do 21. července na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do přihlášky uveďte jméno, adresu a číslo mobilního telefonu. Pokud se vám nějaké dny z uvedeného termínu nehodí, uveďte je. Nejpozději do 24. července vám pošleme e-mail s dalšími instrukcemi nebo vás budeme informovat na těchto webových stránkách.