Zvláštní vlaky na Eurion do Smržovky 18. srpna 2018

V sobotu 18. srpna vypraví Železniční společnost Tanvald zvláštní vlaky do Smržovky na Letní slavnost Eurion.

Od pátku 17. do neděle 19. srpna se koná ve Smržovce 27. ročník Letní slavnosti Eurion. Více informací naleznete na stránkách města Smržovka na adrese www.smrzovka.cz.

V sobotu můžete vyrazit zvláštním vlakem Železniční společnosti Tanvald, který vás doveze nejemom z Tanvaldu, ale i ze všech zastávek od Jablonce nad Nisou, Josefova Dolu či Plavů. Na zvláštní vlaky bude nasazena historická motorová lokomotiva „Hektor“ T435.0111 s vozy Balm a Balm bistro nebo historický motorový M240.056 „Singrovka“. 

Jízdenky do zvláštních vlaků zakoupíte ve vlaku.Budete odbaveni historickými lepenkovými jízdenkami i průvodčími v historických uniformách. V barovém voze Balm bistro můžete kromě občerstvení zakoupit i upomínkové předměty ze Zubačky.

Železniční společnost Tanvald se na Vás těší v sobotu 18. srpna!

Jízdní řády

souprava A B B A
Plavy 9:42     15:25
Velké Hamry * 9:44     15:27
Velké Hamry město * 9:46     15:29
Tanvald                      příj. 9:50     15:33
Tanvald 9:55 10:55 13:55  
Tanvald zastávka * 9:58 10:58 13:58  
Smržovka dolní nádraží * 10:03 11:03 14:03  
Smržovka střed * 10:07 11:07 14:07  
Smržovka-Luční * 10:09 11:09 14:09  
Smržovka                  příj. 10:11 11:11 14:11  
Smržovka   11:15 14:15  
Lučany nad Nisou *   11:18 14:18  
Jablonecké Paseky *   11:23 14:23  
Nová Ves nad Nisou *   11:25 14:25  
Jablonec n. N. zastávka *   11:27 14:27  
Jablonec n. N. centrum *   11:29 14:29  
Jablonec nad Nisou   příj.   11:31 14:31  
souprava A B A B
Jablonec nad Nisou   12:25   15:25
Jablonec n. N. centrum *   12:27   15:27
Jablonec n. N. zastávka *   12:29   15:29
Nová Ves nad Nisou *   12:31   15:31
Jablonecké Paseky *   12:33   15:33
Lučany nad Nisou *   12:38   15:38
Smržovka                příj.   12:40   15:40
Smržovka   12:42 14:56 15:42
Smržovka-Luční *   12:44 14:58 15:44
Smržovka střed *   12:46 15:00 15:46
Smržovka dolní nádraží *   12:50 15:03 15:50
Tanvald zastávka *   12:54 15:07 15:54
Tanvald                    příj.   12:56 15:09 15:56
Tanvald  9:30    15:13  
Velké Hamry město * 9:34   15:17  
Velké Hamry * 9:36   15:20  
Plavy                       příj. 9:38   15:22  
souprava A A A
Smržovka 10:56 12:56 14:26
Jiřetín pod Bukovou * 11:02 13:02 14:32
Tanvaldský Špičák * 11:04 13:04 14:34
Antonínov * 11:07 13:07 14:37
Josefův Důl         příj. 11:09 13:25 14:39
souprava A A A
Josefův Důl 11:11 13:11 14:41
Antonínov * 11:13 13:13 14:43
Tanvaldský Špičák * 11:16 13:16 14:46 
Jiřetín pod Bukovou * 11:18 13:18 14:48 
Smržovka            příj. 11:24 13:24 14:54

* zastávka na znamení

Soupravy

A historický motorový vůz M240.056 „Singrovka“
B historická motorová lokomotiva T435.0111 „Hektor“, vozy Balm bistro a Balm

Ceník jízdného

druh jízdného     celé     zlevněné
Plavy - Tanvald
Plavy - Smržovka
Smržovka - Josefův Důl
20 Kč 10 Kč
Plavy - Jablonec n. N.
Tanvald - Jablonec n. N.
Josefův Důl - Jablonec n. N.
Josefův Důl - Tanvald
Josefův Důl - Plavy
40 Kč 20 Kč

Zlevněné jízdné: děti do 12 let, ZTP, ZTP/P, držitelé karty Opuscard

Ke stažení

Zvláštní vlaky na Eurion do Smržovky 18. srpna 2018 (plakát, PDF, 1,27 MB)
Letní slavnost Eurion 2018 (plakát, PDF, 997 kB)