Oslavy 120 let libereckých tramvají 26. srpna 2017

V sobotu 26. srpna vypraví Železniční společnost Tanvald několik zvláštních vlaků do Liberce a zpět, kde proběhnou oslavy 120 let libereckých tramvají.

Historická motorová lokomotiva „Hektor“ T435.0111 s vozy Balm bistro a Balm a historický motorový vůz „Singrovka“ M240.056 odvezou zvláštní vlaky do vozovny Dopravního podniku měst Liberec a Jablonec nad Nisou (DPMLJ), kde bude centrum oslav 120 let libereckých tramvají.

Během oslav se můžete těšit na
- den otevřených dvěří ve vozovně tramvají
- zvláštní jízdy historických tramvají a autobusů
- jízdy na komentovanou prohlídku garáží autobusů
- prezentace vozového parku DPMLJ
- koncerty hudebních skupin
- divadelní představení „Autobusová pohádka“
- výstava autoveteránu a historické techniky

Tanvald  8:05 18:05
Velké Hamry město x8:09 x18:09
Velké Hamry x8:19 x18:19
Plavy                   příj.  8:22 18:22
Plavy  8:25 18:25
Velké Hamry x8:32 x18:32
Velké Hamry město x8:34 x18:34
Tanvald                příj.  8:38 18:38
Smržovka 8:42 17:45
Jiřetín pod Bukovou x8:47 x17:51
Tanvaldský Špičák  | x17:53
Antonínov  | x17:56
Josefův Důl           příj. 8:53 17:58
Josefův Důl 8:56 18:00
Antonínov x8:58 |
Tanvaldský Špičák x9:01 |
Jiřetín pod Bukovou x9:03 |
Smržovka             příj. 9:09 18:10
Tanvald  7:58 8:50
Tanvald zastávka | x8:52
Smržovka dolní nádraží | x8:57
Smržovka Luční | x9:03
Smržovka 8:10  9:12
Jablonecké Paseky    x9:19
Jablonec nad Nisou    9:27
Vratislavice nad Nisou    x9:39
Vesec u Liberce    9:41
Liberec Rochlice    x9:44
Liberec                     příj.    9:48
Liberec   10:03
Liberec vlečka DPMLJ příj.   10:18
Liberec vlečka DPMLJ 16:30  
Liberec                    příj. 16:45  
Liberec 17:03  
Liberec Rochlice x17:07  
Vesec u Liberce 17:11  
Vratislavice nad Nisou x17:13  
Jablonec nad Nisou 17:26  
Jablonecké Paseky x17:33  
Smržovka 17:42 18:42
Smržovka Luční x17:44 x18:44
Smržovka dolní nádraží x17:50 x18:49
Tanvald zastávka x17:55 x18:55
Tanvald                     příj. 17:57 18:57
Liberec vlečka DPMLJ 13:00
Liberec                      příj. 13:15
Liberec 13:30
Chrastava 13:44
Bílý Kostel nad Nisou 13:48
Chotyně 13:53
Hrádek nad Nisou       příj. 13:57
Hrádek nad Nisou 16:25
Chotyně 16:30
Bílý Kostel nad Nisou 16:35
Chrastava 16:41
Liberec                    příj. 16:54

x zastávka na znamení

Ke stažení

Oslavy 120 let libereckých tramvají 26. srpna 2017 (zvláštní vlaky, PDF, 964 kB)
Ceník jízdného zvláštních vlaků (PDF, 13 kB)
Oslavy 120 let libereckých tramvají 26. srpna 2017 (oslavy, PDF, 293 kB)